Strona Główna · Forum · Galeria · Linki · Mapa · Jedzonko · Noclegi · Współpracujemy z ... · Nowe Komentarze Maja 16 2021 22:31:29
Nawigacja
Zalesie Górne i Okolice
Chojnowski Park Krajobrazowy
Jak do nas dojechać
Szlaki turystyczne
Forum
Galeria
Linki
Artykuły
Przydatne informacje
Szkoły
Przedszkola
Apteki i Ośrodek Zdrowia
Policja
Parafia
Poczta
Biblioteka
Organizacje
Koło Gospodyń Podmiejskich
Jedzonko
Noclegi
Usługi
Nasi przedstawiciele
Sołtys i Rada Sołecka
Nasi Radni
Rada Miejska w Piasecznie
Pomocnik
Kontakt
Download
Szukaj
Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
Las Chojnowski -zagr...
Listopad z Centrum K...
Msza Św. Polowa w Le...
zginela kotka trikol...
Spalony dom niedalek...
lex ardanowski w na...
Odbiornik TV 25 cali
ZNALEZIONO KOTA
SPRZĄTANIE...PRASOWA...
INSTALACJE ELEKTRYCZ...
Najciekawsze Tematy
Ciąg skojarzeń Za... [145]
Internet w Zalesiu [131]
Pizza w Zalesiu [107]
Proboszcz - Bufon... [87]
ks. proboszcz-Krz... [75]
Skandal z drogami... [74]
Motocykliści wiej... [73]
Przedstawiamy się :) [66]
Szkoła podstawowa... [53]
KS Hubertus ... !!! [50]
Zdjęcia z naszej galerii
Kontakt

admin(ać)zalesie-gorne.eu
Zobacz Temat
Zalesie Górne - Forum mieszkańców Zalesia Górnego | O OKOLICACH, CZYLI BLIŻSZYCH I DALSZYCH SĄSIADACH | Ciekawe imprezy
Autor STYCZEŃ 2017 W CENTRUM KULTURY W PIASECZNIE
kulturalnipl
Użytkownik

Postów: 140
Data rejestracji: 13.12.09
Dodane dnia 21-12-2016 14:28
KALENDARIUM STYCZEŃ 2017

WYDARZENIA


6 (piątek) r11; godz. 17:00, Kolędowe rSpotkanie z Pieśniąr1; r11; Dom Rodziny Wisłockich, ul. Pionierów 11/13 Zalesie Górne, wstęp wolny.

9 (poniedziałek) r11; godz. 18:00, Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki r11; Klub Kultury w Runowie, ul. Dobra 63, wstęp wolny.

Dla wszystkich którzy lubią czytać i rozmawiać o książkach, ale nie tylko r30;
Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki (DKK) w Runowie, działającego pod patronatem Instytutu Książki w Warszawie. Dyskusyjny Klub Książki co to takiego? To regularne spotkania ( np. raz w miesiącu) ludzi, którzy czytają tą samą książkę, a potem ona staje się inspiracją do dyskusji. Tematem tego spotkania będzie przeczytana książka Karl Ove Knausgard, rMoja walkar1; To powieść r12; pełna dociekliwych obserwacji i oryginalnych przemyśleń r12; przedstawia życie w świecie, który wydaje się kompletny, skończony, zamknięty. Ukazuje codzienność, fascynacje, ból, miłość, przyjaźń. Dotyka tego, co dobre, wrażliwe i przykre. W tajemniczy sposób buduje przestrzeń, w której można się zanurzyć.

11 (środa) r11; godz. 19:00, Odprawa wolontariuszy WOŚP r11; sala Domu Kultury w Piasecznie, ul. Kościuszki 49.


13 (piątek) - godz. 19:00, Helroth i Łysa Góra - koncert XXV Finał WOŚP
, sala Domu Kultury w Piasecznie, ul. Kościuszki 49, wstęp: cegiełki na rzecz WOŚP w cenie 10 zł.
W ramach XXV Finału WOŚP w sali Domu Kultury odbędzie się koncert naszego rodzimego zespołu Łysa Góra, a przed nimi zagra zespół Helroth.
Helroth został założony w grudniu 2012 roku przez trójkę przyjaciół, Marthę, Zapora i Ernesta. W kwietniu 2013 roku zespół udał się na polsko-czeską trasę ze słoweńskim zespołem Avven.
W tym samym roku, Helroth wydał swoją pierwszą EP-kę "Wataha" i wystąpił w Warszawie na Folk Metal Harvest Festival razem z Dalriada, Silent Stream of Godless Elegy i Litvintroll.
Skład zespołu:
Michał r0;Orthankr1; Lipka - vox
Martha r0;Marchewr1; Gantner - flet, vox
Ernest r0;Baniar1; Grabowski-Patela - skrzypce
Cezary r0;Zaporr1; Zaporowski - gitara
Jan r0;Ciastekr1; Machalski - gitara
Adam r0;Morwinr1; Kłosek - bas
Marcin r0;Ścierar1; Ścierański - perkusja

Łysa Góra
Ich muzykę trudno jednoznacznie przypisać do jednego nurtu. Poruszają się między folkiem, rockiem i ciężkim głębokim metalowym brzmieniem. Nie boją się eksperymentować i łamać schematów. Dwa silne kobiece wokale oparte na śpiewie klasycznym i białym głosie przeplatają się z elektryzującymi dźwiękami gitary, głębokiego basowego brzmienia i mocnej perkusji, oswojonymi delikatnym brzmieniem rprzeszkadzajekr1; i skrzypiec.

Skład zespołu:
-wokal: Dorota Filipczak-Brzychcy
-wokal: Marta Jędrzejczyk
-skrzypce: Sylwia Biernat
-perkusja: Krystian "Chrystek" Jędrzejczyk
-gitara basowa: Paweł Piotrowicz
-gitara elektryczna: Krzysztof Rukat
- "przeszkadzajki" - perkusjonalia Grzegorz "Laser" Lasek


14 (sobota) r11; godz. 18:00, rMały Książer1; spektakl teatru Expoart, sala Domu Kultury w Piasecznie, ul. Kościuszki 49, wstęp: cegiełki na rzecz WOŚP w cenie 10 zł.
Nie trzeba nikogo przekonywać, że ta niezwykła opowieść powinna być rlekturą obowiązkowąr1; dla każdego. Jak mówi reżyserka Anna Kolanowska -Inscenizacja, którą Państwu proponujemy rozgrywa się współcześnie, na dworcu kolejowym. Mały Książę zagubiony na rpustynir1; dworcowego peronu spotyka wciąż nowych podróżnych pędzących w pośpiechu za...? No właśnie. Za czym? Na to i inne pytanie próbują odpowiedzieć młodzi aktorzy. Antoine de Saint-Exupéry stawia bowiem pytanie ponadczasowe.
Wstęp: Cegiełki na rzecz WOŚP w cenie 10 zł do nabycia przed spektaklem

15 (niedziela) r11; XXV FINAŁ WOŚP, godz. 19:00 - koncert Margaret z zespołem
, godz. 20:00 - "Światełko do Nieba", parking przy ul. Sierakowskiego, Piaseczno, wstęp wolny.
Margaret podbiła świat utworem rThank You Very Muchr1;, kolejnymi singlami mającymi milionowe odsłony na You Tube były rTell Me How Are Yar1; oraz rWastedr1; a utwór rStart a Firer1; był oficjalnym hymnem Mistrzostw Świata w Siatkówce Mężczyzn. Ogromną popularnością cieszy się utwór rHeartbeatr1; mający na YouTube 26 mln wyświetleń.
W listopadzie 2015 do sklepów trafiła jazzowa płyta artystki nagrana wraz z kanadyjczykiem Mattem Duskiem.
Wielkim hitem okazał się także utwór rCool Me Downr1; który podbił listy przebojów także w Szwecji, Grecji, Wielkiej Brytani, Danii i Norwegii.
Obecnie w rozgłośniach radiowych rozbrzmiewa kolejny przebój: rElephantr1;. Wszystkie, mamy nadzieję, usłyszycie podczas XV Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, na Rynku w Piasecznie.
Margaret jest laureatką wielu nagród: Super Artysta Bez Granic KFPP Opole 2014, ESKA Music Awards w kategorii Najlepsze Video, Kobieta Roku Glamour 2014, Fashion Icon Glamour 2015, ESKA Music Awards 2015 w kategorii Najlepsza Artystka, ESKA Music Awards 2015 w kategorii Najlepszy Artysta w Sieci, MTV Music Awards 2015 w kategorii Najlepszy Polski Artysta. Margaret podbija także internet. Na Facebooku oraz Instagramie ma po kilkaset tysięcy fanów.

19 (czwartek) r11; godz. 18:00, Spotkanie z historią r11; zapraszamy wszystkich pasjonatów, Klub Kultury w Złotokłosie, ul. 3 Maja 30, wstęp wolny.
SPOTKANIE Z HISTORIĄ dla młodzieży i dorosłych ze Złotokłosu, i pobliskich miejscowości. Zapraszamy wszystkich pasjonatów historii lokalnej ale również tej ogólnopolskiej i światowej.

20 (piątek) r11; godz. 19:00 r11; wernisaż wystawy rZrób sobie zdjęcie z babcią lub dziadkiemr1;, Klub Kultury w Runowie, ul. Dobra 63, wstęp wolny.

Rozstrzygnięcie konkursu rZrób sobie zdjęcie z babcią lub dziadkiemr1; i rozdanie nagród.

KONKURS
Pokaż na zdjęciu siebie oraz swoją babcię lub dziadka! Zrób sobie z nimi selfie i prześlij na adres: runow@kulturalni.pl (regulamin konkursu do wglądu w Klubie Kultury w Runowie ul. Dobra 63). Najlepsze fotografie nagrodzimy r11; w puli nagród znajdzie się coś dla młodszych i starszych. Najciekawsze zdjęcia zaprezentujemy na wystawie z okazji Dnia Babci i Dziadka. Konkurs startuje 1 stycznia 2017, a prace należy przesyłać do 16 stycznia 2017. Selfie to zdjęcie autoportretowe wykonane zazwyczaj trzymanym w ręku aparatem cyfrowym lub telefonem komórkowym. Znaleźć je można niemal na każdym profilu społecznościowym. Czas żeby zrobić je sobie z najukochańszymi osobami na świecie, czyli dziadkami.

20 (piątek) r11; godz. 19:00 - Muzyczne Faworki czyli Karnawał z Operetką. W programie m.in. Arie z operetek i musicali z towarzystwem fortepianu, sala Domu Kultury w Piasecznie, ul. Kościuszki 49, wstęp 20 zł.

21 (sobota) r11; godz. 19:00- Noc Filmowa, seanse organizowane wspólnie z Młodzieżową Radą Gminy, sala Domu Kultury w Piasecznie, ul. Kościuszki 49, wstęp wolny.

24 (wtorek) - godz. 20:00 - pokaz filmu "Baraż" reż. Tomasz Gąssowski, sala Domu Kultury w Piasecznie, ul. Kościuszki 49, wstęp wolny.

OPIS FILMU
Mieszkający w małej, podwarszawskiej miejscowości z żoną i synkiem 38-letni Zyga przed kilkoma laty z powodów honorowych opuścił założoną przez jego ojca Wisełkę - lokalny klub, w którym grał przez całe swoje piłkarskie życie. Teraz Zyga jest bezrobotny, a jego głównym zajęciem jest wychowywanie zakochanego w piłce 10-letniego syna Witka. Zyga próbuje wyjaśniać Witkowi na czym polegają zasady, którymi rządzi się świat. Okazuje się jednak, że sam nie do końca się do nich stosuje, co nie uchodzi uwadze sprytnego syna...
Ważną informacją, w kontekście pokazu w Piasecznie jest informacja, że film jest współfinansowany przez Gminę Piaseczno i że część zdjęć kręcona była na terenie Gminy Piaseczno.
Również Hotel DeSilva w Piasecznie i L.K.S. Sparta-Bisk Jazgarzew bardzo pomogły przy produkcji filmu.

27 (piątek) - godz. 20:00 r11; kabaret Cezarego Pazury, sala Domu Kultury w Piasecznie, ul. Kościuszki 49, Bilety dostępne w przedsprzedaży w cenie 40 PLN w kasie Domu Kultury od 17.01 (godz. 17:00).

To będzie dawka dobrego humoru na żywo. Cezary Pazura jest wyrazistą postacją polskiej sceny satyrycznej. Jako komik dał się poznać w pierwszym polskim sitcomie r13 posterunekr1;.

Ceni sobie jednak żywy kontakt z publicznością, dlatego stworzył już cztery programy rozrywkowe, z którymi występuje w całej Polsce.
Nie miesza się do polityki. Uprawia satyrę obyczajową. Hasłem przewodnim jego ostatniego programu jest rprecz ze smutkiem i szarościąr1;.
Pomimo swojego satyrycznego usposobienia jest także wyjątkowym aktorem, z prawdziwego zdarzenia, który zawodowo gra w teatrach i filmach. Debiutował w 1986 roku w filmie Waldemara Podgórskiego rCzarne Stopyr1;, ale prawdziwą popularność przyniósł mu rKrollr1; Władysława Pasikowskiego.
Następnie przyszły role w takich obrazach jak rPsyr1; i rKilerr1;, po których Cezary Pazura został idolem nastolatek.


WYDARZENIA DLA DZIECI


8 (niedziela) r11; godz. 15:30 - Niedziela Małego Melomana - Karnawał na świecie, sala Domu Kultury w Piasecznie, ul. Kościuki 49, wstęp 12 zł.

Niedziele Małego Melomana to cykl koncertów kameralnych skierowanych do rodzin z dziećmi . Serdecznie zapraszamy dzieci wraz z rodzicami i opiekunami. Podczas 45-minutowego spotkania muzyka odkryje swoje tajemnice i pozwoli poznać się lepiej. Odezwie się różnymi głosami i dźwiękami instrumentów, wciągnie słuchaczy do wspólnej muzycznej zabawy. Warto się z nią zaprzyjaźnić!
Czas trwania ok 40 min.
Koordynator:
Katarzyna Resiak, e-mail: katarzyna.resiak@kulturalni.pl , tel. 519388690

14 (sobota) r11; godz. 11:00 - SZTUCZKI ZE SZTUKĄ - Pracownia malarza, Muzeum Regionalne , pl. Piłsudskiego 10, wstęp 10zł, obowiązują zapisy.

Warsztaty dla dzieci w wieku 5 r11; 12 lat dotyczące zagadnień z historii sztuki.
Sprawdzimy gdzie powstają dzieła sztuki. Poszukamy odpowiedzi na pytania - kto maluje obrazy? Co jest do tego potrzebne? Czy same kartki i pędzle wystarczą? Sprawdzimy czy malarzowi przyda się sztaluga, na ile sposobów można nałożyć farbę i jak namalować siebie samego! Podczas zajęć będziemy wykonywać ćwiczenia plastyczne: rysowanie, malowanie farbami, szkice.
Czas trwania r11; ok. 60 min.
Obowiązują wcześniejsze zapisy ( 22 737 23 99, muzeumpiaseczno@kulturalni.pl)
Liczba miejsc ograniczona

14 (sobota) r11; godz. 14:00 - Klubowy Teatrzyk - Przedstawienie teatralne dla dzieci ,,Roszpunkar1; prezentuje Teatr Echo, Klub Kultury w Józefosławiu, ul. Urocza 14, wstęp 12 zł.

Pewnego dnia piękna dziewczyna o długich złotych włosach przypadkiem zakochuje się w dzielnym rycerzu. Wszystko byłoby dobrze gdyby nie jej matka. Zła wiedźma Goteel postanowiła nie dopuścić do małżeństwa dwóch kochających się ludzi.
Klasyczna rRoszpunkar1; Braci Grimm w naszym wykonaniu jest zabawą teatralnymi konwencjami: aktorską i lalkową. I tu jak w każdej bajce zło triumfuje, ale tylko po to by ustąpić pola szczęśliwemu zakończeniu. Jest tu miejsce i na smutek i na radość, zadumę i oczywiście fantastyczny bajkowy nastrój namalowany kolorowymi dekoracjami i lalkami. Pragniemy też, wciągnąć dzieci w nasze przedstawienie, byśmy po trochu razem je wykonali. Zapraszamy do rRoszpunkir1; w wykonaniu aktorów Grupy Teatralnej Echo.

15 (niedziela) r11; godz. 15:00 - Spektakl dla dzieci. Teatr Kalejdoskop, Klub Kultury w Runowie, ul. Dobra 63, wstęp wolny.

Edukacyjna bajka Teatru Kalejdoskop przeznaczona dla dzieci młodszych i starszych, która uczy że dobre uczynki mogą zmienić świat i trzeba szanować osoby starsze, bo one są ostoją rodzinnych więzi.

15 (niedziela) r11; godz. 16:00 i 17:30, Bajki XXV Finału WOŚP - "Świąteczny eksperyment" w Teatr Małolart oraz teatr Świat Bajek rCalineczkar1;, Klub Kultury w Józefosławiu, ul. Urocza 14, wstęp na spektakle po zakupie cegiełki na rzecz WOŚP w wysokości 10 zł.

W "finałową" niedzielę zapraszamy najmłodszych na godzinę 16:00 i 17:30 do Klubu Kultury w Józefosławiu, tam odbędą się spektakle "Świąteczny eksperyment" w wykonaniu aktorów teatru Małolart oraz spektakl teatru Świat Bajek rCalineczkar1;.

20 (piątek) r11; godz. 9:45, 10:45, 11:45 - Filharmonia Narodowa, Muzyczne pogawędki, sala Domu Kultury w Piasecznie ul. Kościuszki 49, wstęp 8 zł.

Razem z młodszymi słuchaczami będziemy świadkami interesujących rozmów prowadzonych przez dobrze znane dzieciom instrumenty strunowe. Będą to przeważnie wesołe i pełne humoru pogawędki na dwa lub trzy głosy. Czego się z nich dowiemy? Śledzącz uwagą, jak się one potoczą, na pewno znajdziemy odpowiedź na to pytanie.


[b]21 (sobota) r11; godz. 14:00 - Klubowe Bajeczki
- Klub Kultury w Józefosławiu[/b], ul. Urocza 14, wstęp wolny.


21 (sobota) r11; godz. 15:00 r11; Koncert z okazji Dnia Dziadka i Babci w wykonaniu dzieci uczęszczających na zajęcia do Klubu Kultury. Po koncercie warsztaty rękodzielnicze dla dziadków i wnuczków, Klub Kultury w Złotokłosie, ul. 3 maja 30. Zapisy w Klubie Kultury lub Biblioteka Publiczna w Piasecznie filia Złotokłos, wstęp wolny.

28 (sobota) r11; godz. 11:00 r11; Bajki z Kliszy
- spotkanie z książką r11; Przystanek Kultura, pl. Piłsudskiego 9, Piaseczno, wstęp wolny.

29 (niedziela) r11; godz. 10:00 i 11:30 - Teatranek - rSzkolne przygody Tosi i Plastusiar1; - Teatr 4 Miasto, sala Domu Kultury, ul. Kościuki 49, wstęp 12 zł.

"Szkolne przygody Tosi i Plastusia" to spektakl teatralny Teatru 4 miasto - dla najmłodszych, ale i starszym zakręci się w oku łezka na widok sympatycznego ludzika, którego pamiętają ze swych dziecięcych lat. Na scenie pojawią się oczywiście Tosia i Plastuś, a także przybory z piórnika, w którym Plastuś przecież mieszkał i z którego lokatorami się przyjaźnił. Będzie również straszny Kałamarz, z którym Plastuś stoczy pojedynek, Pan od Rachunków (uwaga! może niespodzianie wyrwać do odpowiedzi, więc lepiej powtórzyć tabliczkę mnożenia), czy niegrzeczny Witek. Wyjątkowo z Plastusiem będzie można pośpiewać, bo adaptacja wzbogacona jest o autorskie piosenki. Tak więc niektórzy raz jeszcze, a inni po raz pierwszy będą mogli zobaczyć jak wyglądało szkolne życie, kiedy nasze babcie nosiły fartuszki i używały do pisania stalówek.
Spektakl przeznaczony dla dzieci od 3 do 9 lat.

30 (poniedziałek) r11; godz. 9:30 i 11:00 r11; Teatralny Poranek, rSzkolne przygody Tosi i Plastusiar1; - Teatr 4 Miasto, sala Domu Kultury w Piasecznie, ul. Kościuki 49, wstęp 10 zł

"Szkolne przygody Tosi i Plastusia" to spektakl teatralny Teatru 4 miasto - dla najmłodszych, ale i starszym zakręci się w oku łezka na widok sympatycznego ludzika, którego pamiętają ze swych dziecięcych lat. Na scenie pojawią się oczywiście Tosia i Plastuś, a także przybory z piórnika, w którym Plastuś przecież mieszkał i z którego lokatorami się przyjaźnił. Będzie również straszny Kałamarz, z którym Plastuś stoczy pojedynek, Pan od Rachunków (uwaga! może niespodzianie wyrwać do odpowiedzi, więc lepiej powtórzyć tabliczkę mnożenia), czy niegrzeczny Witek. Wyjątkowo z Plastusiem będzie można pośpiewać, bo adaptacja wzbogacona jest o autorskie piosenki. Tak więc niektórzy raz jeszcze, a inni po raz pierwszy będą mogli zobaczyć jak wyglądało szkolne życie, kiedy nasze babcie nosiły fartuszki i używały do pisania stalówek.
Spektakl przeznaczony dla dzieci od 3 do 9 lat

SPOTKANIA

UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU

środy, godz. 11:00
sala Domu Kultury w Piasecznie, ul. Kościuszki 49

KLUB KLASY KOBIET

10 i 24 (wtorek), godz. 18:00
Cykl spotkań różnych kobiet w różnym wieku
Przystanek Kultura, pl. Piłsudskiego 9, Piaseczno, sala 39.

WYSTAWY

Leszek Wesołowski r11; fotografia
Wystawę można oglądać w Galerii Fryderyk do 19.01, Przystanek Kultura, pl. Piłsudskiego 9
Hej Kolęda, Kolędar30; - wystawa pokonkursowa prac dzieci i młodzieży.
Wystawę można oglądać do 21.01.2017r. Muzeum Regionalne, pl. Piłsudskiego 10.

Maria Dąbrowska z wizytą w Piasecznie
Wystawa pokazuje życie i twórczość Marii Dąbrowskiej, odkrywa ślady jej obecności w Piasecznie. Wystawa składa się z kilkunastu plansz opowiadających o życiu Dąbrowskiej. Zaaranżowany jest kącik z autentycznym krzesłem należącym do pisarki i innymi przedmiotami używanymi przez nią. Zobaczyć można również rękopisy, fotografie i obrazy.
Wystawę można oglądać od 21.01.2017r. Muzeum Regionalne, pl. Piłsudskiego 10.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Prognoza dla Zalesia
Zaproszenia
Zaloguj
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

benny
18/02/2021 15:51
ZGUBIONY DOWÓD! Czy ktoś znalazł niemiecki dowód osobisty? Bardzo proszę kontakt.

sylwia z
05/08/2020 19:56
CV prosimy przesłać na studio@rzezucha.com Zapraszamy serdecznie do współpracy smiley

sylwia z
05/08/2020 19:55
Fundacja Dzieci Zdolnych Cogito Rzeżucha Studio zatrudni do współpracy nauczycielkę lub nauczyciela języka angielskiego i lub hiszpańskiego otwartego na kreatywne metody pracy. CV prosimy przesłać na

Henryk
29/07/2020 21:02
czy ktoś widział co zrobila kolej wzdlóż swojej linii energetyczne?wygląda to jakby przez zalesie przeszedł tajfun ciekawe czy to uporządkują? jak ja chcę usunąć suche drzewa to muszę się starać o poz

adgam
15/04/2020 17:51
Godna polecenia osoba szuka pracy- sprzątanie 578219504

mtfzalesie
29/02/2020 19:20
https://www.petycjeonline
.com/nie_dla_projektow_ce
ntralnego_portu_komunikac
yjnego?uv=20747336#


ania123
02/01/2020 03:27
Szukam pomocy domowej 668807561

Nabuzowany
20/11/2019 12:33
Sprzątanie domów, mieszkań. Mycie okien. Prasowanie. Profesjonalne środki czystości. tel. 693 177 811

mtfzalesie
20/06/2019 20:35
w oklicy Wzgorz zginal 11.06.19 stary czarny kot slepy na oko-nagroda. tel.886217379

faldam7
09/05/2019 19:38
Znajomi szukają domu do wynajęcia w okolicach ZG. W dobrym standardzie tj. nie "ala Gierek" :-) dzwoń do Darka 882941211 lub Asi 600331313

ania123
13/11/2018 14:38
Grabienie lisci, wycinka drzew, porzadkowanie terenow, ukladanie kostki brukowej 889948656 lub 662376520. Drewno kominkowe

ania123
13/11/2018 14:36
Szukam pracy jako niania. Odbiore dziecko z przedszkola lub szkoly i zaopiekuje sie do czasu powrotu rodzicow z pracy. 668 807 561

ania i milosz
31/08/2018 16:33
na chodniku wzdluz Jesionowej znaleziona karta maestercard Revolut na osobe o inicjalach S.P. Czeka bezpiecznie na wlasciciela.

dominkom
23/07/2018 09:32
poszukuję osoby,która naprawi mój laptop asus

gagat
30/06/2018 21:34
Dziś między 9-18.00 zaginął biszkoptowy, pulchny labrador. Znalazcę prosimy o tel. na nr 604338183

Archiwum