Strona Główna · Forum · Galeria · Linki · Mapa · Jedzonko · Noclegi · Współpracujemy z ... · Nowe Komentarze Maja 17 2021 00:11:15
Nawigacja
Zalesie Górne i Okolice
Chojnowski Park Krajobrazowy
Jak do nas dojechać
Szlaki turystyczne
Forum
Galeria
Linki
Artykuły
Przydatne informacje
Szkoły
Przedszkola
Apteki i Ośrodek Zdrowia
Policja
Parafia
Poczta
Biblioteka
Organizacje
Koło Gospodyń Podmiejskich
Jedzonko
Noclegi
Usługi
Nasi przedstawiciele
Sołtys i Rada Sołecka
Nasi Radni
Rada Miejska w Piasecznie
Pomocnik
Kontakt
Download
Szukaj
Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
Las Chojnowski -zagr...
Listopad z Centrum K...
Msza Św. Polowa w Le...
zginela kotka trikol...
Spalony dom niedalek...
lex ardanowski w na...
Odbiornik TV 25 cali
ZNALEZIONO KOTA
SPRZĄTANIE...PRASOWA...
INSTALACJE ELEKTRYCZ...
Najciekawsze Tematy
Ciąg skojarzeń Za... [145]
Internet w Zalesiu [131]
Pizza w Zalesiu [107]
Proboszcz - Bufon... [87]
ks. proboszcz-Krz... [75]
Skandal z drogami... [74]
Motocykliści wiej... [73]
Przedstawiamy się :) [66]
Szkoła podstawowa... [53]
KS Hubertus ... !!! [50]
Zdjęcia z naszej galerii
Kontakt

admin(ać)zalesie-gorne.eu
Zobacz Temat
Zalesie Górne - Forum mieszkańców Zalesia Górnego | O OKOLICACH, CZYLI BLIŻSZYCH I DALSZYCH SĄSIADACH | Ciekawe imprezy
Autor GRUDZIEŃ 2016 W CENTRUM KULTURY W PIASECZNIE
kulturalnipl
Użytkownik

Postów: 140
Data rejestracji: 13.12.09
Dodane dnia 01-12-2016 14:45
WYDARZENIA

2 (piątek) godz. 19:00 - wernisaż wystawy fotografii Leszka Wesołowskiego,
Przystanek Kultura, pl. Piłsudskiego 9, wstęp wolny.
Wystawa czynna do 19.01.2017

Na wystawie będzie można zobaczyć zdjęcia z licznych podróży Autora, ale również portret oraz fotografię eksperymentalną.

Zaczęło się tak niewinnie. Pierwszy aparat fotograficzny dostałem od Rodziców mając 9 lat. Potem był Zenit E i pierwsze zdjęcia wywoływane własnoręcznie na Krokusie. To były lata siedemdziesiąte. A później Minolta, Nikon i Canon z którym zawsze wyjeżdżam w podróże. Leszek Wesołowski

2 (piątek) godz. 20:00 - Anna Seniuk i Magdalena Małecka r11; Wieczór w Teatrze Wielkim,
sala Domu Kultury, ul. Kościuszki 49, bilety w cenie 40 zł wyłącznie w przedsprzedaży.

"Wieczór w Teatrze Wielkim" w wykonaniu Anny Seniuk to poetycko - muzyczna opowieść o sztuce i barwna wędrówka śladami minionej epoki. Ten kameralny spektakl jest nie tylko ucztą dla fanów teatru ale dla każdego, kto kocha muzykę i poezję. Stanisław Baliński opisuje z humorem, trochę ironicznie, a zarazem sentymentalnie świat współczesnych mu artystów. W recytowanym przez Annę Seniuk poemacie słyszy się zachwyt nad sztuką.
Lecz to dopiero początek opowieści. Opera jest jedynie pretekstem, aby dotknąć tego, co zawsze najbardziej emocjonuje i ciekawi. Dzięki Balińskiemu będziemy mogli zajrzeć w teatralne kulisy, poznać losy wielkich śpiewaków, poczuć smak sławy a czasem - także ból porażki. Dawny plac Teatralny zabłyśnie tego wieczoru światłem gazowych latarni, znamienita publiczność wypełni po brzegi amfiteatr i znów rozpocznie się spektakl... Anna Seniuk o poemacie Balińskiego: "Jest w nim coś i o teatrze, i o muzyce, trochę sentymentalnie, ale z poczuciem humoru, czyli tak jak lubię. Mówię ten poemat od wielu lat, ale bardzo rzadko. Wymaga bowiem specyficznej publiczności, kameralnego otoczenia i doskonałej oprawy muzycznej."
tekst informacji Dorota Gębska

4 (niedziela) godz. 19:30 - Niedziela z Jazzem - Andrzej Jagodziński Trio,
sala Domu Kultury, ul. Kościuszki 49, bilety w cenie 20 zł.

Przed nami kolejne spotkanie z cyklu Niedzieli z Jazzem. Już 4 grudnia o godz. 19:30 w sali Domu Kultury wystąpi Andrzej Jagodziński Trio. Wstęp 20 zł.

W skład Trio wchodzą także wybitni muzycy Adam Cegielski - kontrabasista i Czesław Bartkowski r11; perkusista, którzy wspólnie koncertują już ponad 20 lat.
Andrzej Jagodziński to pianista, kompozytor i aranżer. Absolwent Akademii Muzycznej im. F. Chopina w Warszawie w klasie waltorni. Muzyk z Orkiestry Polskiego Radia i Telewizji w Warszawie.
W roku 1993 stworzył zespół firmowany swoim nazwiskiem - Andrzej Jagodziński Trio. Rok później ukazała się płyta Tria - "Chopin", która uznana została przez czytelników pisma Jazz Forum za płytę roku 1994, otrzymała nagrodę Polskiego Przemysłu Muzycznego - Fryderyk '94 oraz laur Melomani '94 - nagrodę łódzkiego Stowarzyszenia Miłośników Muzyki Jazzowej. Andrzej Jagodziński nagrodzony został również nagrodą Trójki - Mateusz '94 za "Jazzowego Chopina i Poezję w Muzyce".
Zespół współpracował m.in. z włoskim pianistą Giovannim Mirabassim, grając koncerty na całym świecie. W roku 2003 nagrana została płyta "Giovanni Mirabassi & Andrzej Jagodziński Trio", która wydana także w Japonii przez długi czas utrzymywała się tam na najwyższych pozycjach w sprzedaży płyt jazzowych. W roku 2006 równolegle w Polsce i Japonii ukazała się kolejna płyta "C-minor" nagrana w tym samym składzie.

5 (poniedziałek) godz. 18:00 - Dyskusyjny Klub Książki,
Klub Kultury w Runowie, ul. Dobra 63, wstęp wolny.

Dla wszystkich którzy lubią czytać i rozmawiać o książkach, ale nie tylko r30;
Spotkanie założycielskie Dyskusyjnego Klubu Książki (DKK) w Runowie, działającego pod patronatem Instytutu Książki w Warszawie.
Dyskusyjny Klub Książki co to takiego? To regularne spotkania ( np. raz w miesiącu) ludzi, którzy czytają tą samą książkę, a potem ona staje się inspiracją do dyskusji.
Spotkanie przedświąteczne seniorów - przy kawie i słodyczach rozmowy o bożonarodzeniowych potrawach, obrzędach i zwyczajach w różnych krajach w Europie i na świecie.

6 (wtorek) godz. 20:00 - Kulturalne Biuro Podróży r11; Ameryka Południowa,
sala Domu Kultury, ul. Kościuszki 49, wstęp wolny
Zapraszamy na wieczór z Ameryką Południową w ramach Kulturalnego Biura Podróży. W programie między innym spotkanie z podróżnikiem Robertem Gondekiem i zespołem Grecco Calderon. Planujemy także niespodzianki...

10 (sobota) godz. 17:00 - Spotkanie zr30; Ignacym Gogolewskim,
Klub Kultury w Józefosławiu, ul. Urocza, wstęp wolny.

Tym razem w ramach cyklu "Spotkanie z..." zapraszamy na spotkanie z Ignacym Gogolewskim - aktorem teatralnym, filmowym, reżyserem i scenarzystą.
Debiutował rolą Demetriusza w przedstawieniu PWST Sen nocy letniej Williama Szekspira, w reżyserii Jana Kreczmara (premiera 26 stycznia 1953). Pierwszą rolą w zawodowym teatrze był Sekretarz w Lalce Bolesława Prusa w reż. Bronisława Dąbrowskiego (Teatr Polski w Warszawie, 1 stycznia 1954), jednak prawdziwy rozgłos przyniosła mu rola Gustawa w Dziadach Adama Mickiewicza w reż. Aleksandra Bardiniego. Z warszawską sceną związany był do 1959, a później także w latach 1975r11;1980 i 1992r11;2000.
Był aktorem Teatru Dramatycznego w Warszawie (1959r11;1962 i 1968r11;1971) i Teatru Współczesnego w Warszawie (1965r11;1968). Był dyrektorem Teatru Śląskiego w Katowicach (1971r11;1974), Teatru im. Juliusza Osterwy w Lublinie (1980r11;1985) i Teatru Rozmaitości w Warszawie (1985r11;1989). Po pożarze tego ostatniego teatru w 1989, Gogolewski na dłuższy czas wycofał się z aktywnego życia zawodowego. Obecnie jest aktorem Teatru Narodowego w Warszawie.


10 (sobota) godz. 17:00 - IX Festiwal Poezji Śpiewanej rSztukatorzyr1;,

Zespół Szkół Publicznych w Zalesiu Górnym, ul. Sarenki 20, wstęp wolny.
Czym ten festiwal różni się od innych? Przede wszystkim swoją formułą i społecznym zaangażowaniem mieszkańców w przygotowania. Nie jest kierowany do zawodowych muzyków, tylko do amatorów kochających poezję i śpiew.

11 (niedziela) godz. 10:00 - Odpalamy Choinkę! - Kiermasz Świąteczny,
Rynek w Piasecznie, pl. Piłsudskiego, wstęp wolny.
Zapraszamy wszystkich mieszkańców Piaseczna na mikołajkową zabawę na rynku. Imprezę poprowadzi Pan Maciej Gąsiorek znany jako Krasnoludek Piksel z programu telewizyjnego Budzik.
W programie:
10.00-17.00 - Kiermasz świąteczny
13.00-16.00 - Koncerty i animacje dla dzieci, spotkanie z Mikołajem
16:00 - Zapalenie lampek na choince
Dla wszystkich świąteczny poczęstunek oraz zimowe upominki.
Wstęp wolny.


13 (wtorek) godz. 20:00 - OFF Spring Intro r11; Spektakl Teatru Tańca DELETIONSHIP,

sala Domu Kultury, ul. Kościuszki 49, wstęp wolny.
Spektakl teatru ruchu zainspirowany życiem. Prozaiczne? Jak życie.
Dramaturgia rozpięta pomiędzy dwoma słowami: rrelationshipr1; i rdeleter1;.
Opowieść o życiu o jakim marzymy, do jakiego dążymy. Tajemniczy element destrukcyjny, tkwiący gdzieś głęboko w człowieku często łamie tą idyllę i ją niszczy.
Spektakl ten, to nie tylko choreografia, pantomima, ruch, to przede wszystkim opowieść o Was i dla Was.
Przezwyciężyć SAMOTNOŚĆ - chorobę XXI wieku. Zawsze tli się gdzieś nadzieja, która podobno rumiera ostatniar1;.
Zapraszamy wszystkich, na to niezwykłe wydarzenie. Wstęp wolny. 


16 (piątek) godz. 19:30 - Świeczowisko,
sala Domu Kultury, ul. Kościuszki 49, wstęp wolny.
Świeczowisko istnieje w piaseczyńskim Centrum Kultury od 1994 roku. Są to cykliczne, comiesięczne spotkania, podczas których przy świecach słucha się piosenki literackiej w wykonaniu zespołu Parasol Poetica. Impreza skierowana jest do tych, którzy przez rniebieskie okulary szukają swojego nieba do wynajęciar1;. Pomysł na organizację tego typu spotkań, narodził się z fascynacji tzw. rpoezją śpiewanąr1;, oraz chęci nawiązania do klimatu jaki daje ognisko r11; magia ognia, wzniosła atmosfera i poczucie wspólnoty. Pomysłodawcą i moderatorem świeczowisk jest zespół Parasol Poetica.

17 (sobota) godz. 17:00 - Jaka to kolęda? - koncert uczniów i absolwentów edukacji muzycznej CK, sala Domu Kultury, ul. Kościuszki 49, wstęp wolny.
rJaka to kolędar1; to koncert w wykonaniu dzieci i młodzieży uczestniczących w zajęciach z edukacji muzycznej w CK. Tym razem oprócz tradycyjnych kolęd r11; usłyszą Państwo mniej znane pastorałki i kolędy z 4 stron świata. Zachęcamy do uważnego słuchania. W trakcie koncertu zaplanowaliśmy konkurs. Trzeba będzie zapisać tytuł jednej z prezentowanych kolęd. Wszystkie odpowiedzi wezmą udział w losowaniu a dla szczęśliwego wylosowanego zwycięzcy - będzie nagroda ! Przewidziane są też świąteczne nagrody pocieszenia!

20 (wtorek) godz. 18:30 r11; Spotkanie Świąteczne,
Strefa Kultury, ul. Jarząbka 20/85, wstęp wolny.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na świąteczne spotkanie w Strefie Kultury. W programie m.in. wystawa prac plastycznych uczestników zajęć, Sztuka Puka, pokaz tańca, pokaz cyrkowy, etiuda teatralna i inne.

30 (piątek) godz. 18:30 - Wieczór poetycko-muzyczny rNa ten Nowy Rokr1;,
Klub Kultury w Runowie, ul. Dobra 63, wstęp wolny.
Spotkanie słowno muzyczne, składające się z recytacji tekstów znanych pisarzy (m.in.Ch. Andersen) i poetów ( m.in. B. Leśmian, ks. J. Twardowski, Z. Szymborska) oraz piosenek znanego zespołu muzycznego rMikroklimatr1; na temat różnych charakterów 12 miesięcy.

WYDARZENIA DLA DZIECI

1 (czwartek) godz. 10:00 - Magiczny Świat Walta Disnayr17;a
sala Domu Kultury, ul. Kościuszki 49, wstęp wolny. Impreza współorganizowana z Biblioteką Publiczną Miasta i Gminy Piaseczno
Zapraszamy do wspólnego świętowania 115. urodzin Walta Disneya. W programie m.in. podróż po bajkowych krainach, piosenki ze znanych i lubianych bajek, zabawy animacyjne.

3 (sobota) godz. 11:00 - Sztuczki ze sztuką r11; warsztaty dla najmłodszych,
Muzeum Regionalne, pl. Piłsudskiego 10, wstęp 10 zł, obowiązują wcześniejsze zapisy.
Temat: PORY ROKU - ZIMA
Na zajęciach dowiemy się jak na obrazach mistrzów r11; Juliana Fałata, Pietera Brueghela czy Giotta r11; przedstawiana jest zima. Porozmawiamy o tym ile kolorów może mieć śnieg i czy na obrazie zawsze jest biały. Tematyka zajęć będzie oscylowała także wokół świąt Bożego Narodzenia, a dzieci będą wykonywały własne zimowe i świąteczne kolaże.
Warsztaty dla dzieci w wieku 5 r11; 12 lat

3 (sobota) godz. 15:00 - Klubowy Teatrzyk r11; spektakl Teatru Kuffer,
Klub Kultury w Józefosławiu, ul. Urocza 14, wstęp 12 zł.
Przedstawienie teatralne dla dzieci "Zimowa opowieść"zaprezentuje Teatr Kuffer.
Opis bajki:
Nieposłuszna dziewczynka nie może doczekać się przyjścia Mikołaja, więc pisze do niego list a później wyrusza na poszukiwania. Spotyka owieczkę, diabła i pasterzy idących do szopki. Postanawia być grzeczna i pomaga babci.
Zimowo, mikołajowo, nastrojowo i wesoło. Kolędy, zwyczaje świąteczne.
Przedstawienie interaktywne, w rozśpiewany i zabawny sposób wprowadzajce odbiorcę w zimowy czas mikołajek i przygotowań do świąt.


3 (sobota) godz. 16:00 - Spotkanie z Mikołajem,

Klub Kultury w Chojnowie, ul. Klonowa 16, Orzeszyn, wstęp wolny.
Klub Kultury w Chojnowie, zaprasza wszystkich na świąteczne spotkanie z Mikołajem.
Więcej informacji udziela Katarzyna Postek pod numerem telefonu 517 128 319.

6 (wtorek) godz. 10:00 i 11:00 - Księżniczka Muzalinda r11; spektakl muzyczny,
sala Domu Kultury, ul. Kościuszki 49, wstęp 8 zł.
Każda bajka opowiada o niezwykłych przygodach księżniczki Muzalindy z instrumentami. W koncercie biorą udział: instrumentalista / w każdej bajce inny /, pianista i aktorka, autorka bajek, reżyser oraz wcielająca się w rolę Muzalindy. Aktorka w każdej bajce ma inny kostium i inne rekwizyty teatralne. Koncert niezwykle dynamiczny w którym biorą udział wszystkie dzieci.

9 (piątek) godz. 12:00 - Wernisaż wystawy Hej Kolęda, Kolęda
Rozstrzygnięcie konkursów bożonarodzeniowych, Muzeum Regionalne, pl. Piłsudskiego 10.
Zapraszamy na wernisaż wystawy pokonkursowej prac dzieci i młodzieży.
Prezentacja prac laureatów konkursów świątecznych na gwiazdę kolędniczą oraz pracę plastyczną o tematyce świątecznej. Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży z placówek przedszkolnych i szkolnych z terenu gminy Piaseczno. Konkursy ogłoszone zostały przez Muzeum Regionalne w Piasecznie.

10 (sobota) godz. 11:00 - Bajki z kliszy r11; seans bajek z retro rzutnika,
Przystanek Kultura, pl. Piłsudskiego 9, wstęp wolny.
Wszechnica Rodzica zaprasza wszystkie dzieci na seans bajek z retro rzutnika.

10 (sobota) godz. 14:00 - Klubowe Bajeczki - bajki wyświetlane z kliszy,
Klub Kultury w Józefosławiu, ul. Urocza 14, wstęp wolny.
Zapraszamy wszystkich na pokaz bajek z kliszy, które będą czytane przez chętnych rodziców. 

11 (niedziela) godz. 10:00 i 11:30 - Teatranek - Szydełkowa Szopka Babci Klary r11; spektakl Teatru Małe Mi,
sala Domu Kultury, ul. Kościuszki 49, wstęp 12zł.

Przy pomocy Włóczki i Szydełka Babcia Klara wyczarowała wszystkie postaci znane z tradycyjnej szopki.
Jest tu Dzieciątko, Maria, Józef, są Trzej Królowie, Pasterze, Zwierzęta i... duuużo Aniołów.
Aktorzy Teatru Małe Mi ożywiają wszystkich bohaterów, opowiadając historię znaną od 2 tysięcy lat.
Jasełkowe przedstawienie z oryginalnymi lalkami,
z wspólnym śpiewaniem kolęd i pastorałek - wprowadza młodych widzów w niezwykły świat Wigilijnej Nocy.

11 (niedziela) godz. 15:00 - Spotkanie Świąteczne - rWielkie porwanie...r1;,
Klub Kultury w Runowie, ul. Dobra 63, Runów, wstęp wolny.
Bajka rWielkie porwanie czyli Mikołaj i piracir1; Teatru Kalejdoskop przeznaczona jest dla dzieci młodszych i starszych. Jest to barwna opowieść niosąca ważne przesłanie r11; każdy ma w swoim sercu odrobinkę dobra i życzliwości, każdy ma swoje marzenia, które sprawiają, że jego życie nabiera sensu. Nigdy nie należy się poddawać r11; pomoc może nadejść z najmniej spodziewanej strony.
Spotkanie Mikołajkowe i przedświąteczne dzieci i rodziców - zabawy, konkursy.

11 (niedziela) godz. 15:00 - Bajka świąteczna i koncert muzyczny,
Klub Kultury w Złotokłosie, ul. 3 maja 30, Złotokłos, wstęp wolny.
Zapraszamy wszystkie chętne dzieci na bajka mikołajową "Wizyta św.Mikołaja i Pani Zimy" organizowaną przez Agencję Artystyczną Pro-Arte, ale to nie koniec atrakcji jakie dla Was przewidzieliśmy, ponieważ po spektaklu zapraszamy na Koncert świąteczny w wykonaniu dzieci z zajęć muzycznych KK Złotokłos. Najmłodszych przygotowała nasza instruktorka Katarzyna Marcinkowska. Serdecznie zapraszamy.
opis bajki
Wizyta św. Mikołaja i Pani Zimy
Tym razem do dzieci przybywa Pani Zima, żeby sprawdzić, czy jest już dużo śniegu i czy mróz szczypie w uszy. Razem z nią niespodziewanie pojawia się kolorowa postać z baśni o słońcu - Timbuszka - która nigdy nie widziała zimy i chciałaby ją zobaczyć. Timbuszka ma również wiele innych marzeń. Ale czy warto mieć marzenia? Czy warto pragnąć je spełnić? Św. Mikołaj zna odpowiedzi na wszystkie pytania i na pewno dobrze doradzi Timbuszce...
wstęp wolny

14 (środa) godz. 17:00 - Mikołajki w Bogatkach ,
Klub Kultury w Bogatkach, ul. Królewska 91, wstęp wolny.
Spotkanie Mikołajkowe dla dzieci i młodzieży z Bogatek.
Program artystyczny, kreatywno-interaktywny poprowadzą animatorzy z Firmy ProArt.
Będzie ciekawie, zabawnie i wesoło. Zapraszamy.
Wstęp wolny

16 (piątek) godz. 9:45, 10:45, 11:45 - Filharmonia Narodowa r11; W gorącej Andaluzji,
sala Domu Kultury, ul. Kościuszki 49, wstęp 8 zł.

Zapraszamy na spotkanie z muzyką i tańcem flamenco oraz artystami, którzy od lat poświęcają im talent i serce, uważają za swoją życiową pasję. Flamenco to jedno z najbardziej złożonych zjawisk w kulturze Europy. Wywodząc się z gorącego południa Hiszpanii, z Andaluzji, Estremadury i Murcji, łączy w sobie tradycje muzyki indyjskiej, arabskiej, żydowskiej i rodzimy folklor. Koncert ten pozwoli prześledzić kształtowanie się flamenco i jego rozwój od wieku XVIaż do współczesnych odmian,otwartych na wpływy innych gatunków muzyki.

Udział pary tancerzy, częste zmiany strojów oraz użycie rekwizytów zapewnią publiczności w każdym wieku program barwny i niezwykle atrakcyjny tak pod względem muzycznym, jak i wizualnym.

17 (sobota) godz. 11:00 - Warsztaty plastyczno-kreatywne wokół bajki rGang Fałszywych Mikołajówr1;, prowadzenie Nika Jaworowska

Przystanek Kultura pl. Piłsudskiego 9, wstęp 10zł, obowiązują wcześniejsze zapisy.
Zapraszamy dzieci w wieku 6 r11; 12 lat na warsztaty plastyczno r11; kreatywne prowadzone przez Nikę Jaworowską autorkę książki rGang Fałszywych Mikołajówr1;.
Współorganizatorem wydarzenia jest wydawnictwo Widnokrąg, wydawca książki.
Podczas warsztatów prowadzona będzie sprzedaż książki rGang Fałszywych Mikołajówr1; oraz innych książek dla dzieci.
Obowiązuje wcześniejsza wpłata w wysokości 10 zł. Zapisy na www.strefazajec.pl


SPOTKANIA


Uniwersytet Trzeciego Wieku - środy godz. 11:00
sala Domu Kultury ul. Kościuszki 49.

Klub Klasy Kobiet - 13 ( wtorek) , godz. 18:00
Cykl spotkań różnych kobiet w różnym wieku r11; spotkanie świąteczne
Przystanek Kultura, pl. Piłsudskiego 9, sala 39

Piaseczyński Klub Poszukiwaczy Historii - 17 (sobota) godz. 10:00
Muzeum Regionalne, pl. Piłsudskiego 10.WYSTAWY

Stacja- malarstwo Igora Przybylskiego
Wystawę można oglądać w Galerii Przystanek do 20.12, Przystanek Kultura, pl. Piłsudskiego 9

Leszek Wesołowski r11; fotografia
Wystawę można oglądać w Galerii Fryderyk do 19.01, Przystanek Kultura, pl. Piłsudskiego 9

Moje Piaseczno r11; wczoraj, dziś i jutro - wystawa pokonkursowa prac uczniów klas IV-VI zgłoszonych do gminnego konkursu plastycznego,
Wystawę można oglądać do 30. 12, Muzeum Regionalne, pl. Piłsudskiego 10.

Hej Kolęda, Kolędar30; - wystawa pokonkursowa prac dzieci i młodzieży.
Wystawę można oglądać do 21.01.2017r. Muzeum Regionalne, pl. Piłsudskiego 10.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Prognoza dla Zalesia
Zaproszenia
Zaloguj
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

benny
18/02/2021 15:51
ZGUBIONY DOWÓD! Czy ktoś znalazł niemiecki dowód osobisty? Bardzo proszę kontakt.

sylwia z
05/08/2020 19:56
CV prosimy przesłać na studio@rzezucha.com Zapraszamy serdecznie do współpracy smiley

sylwia z
05/08/2020 19:55
Fundacja Dzieci Zdolnych Cogito Rzeżucha Studio zatrudni do współpracy nauczycielkę lub nauczyciela języka angielskiego i lub hiszpańskiego otwartego na kreatywne metody pracy. CV prosimy przesłać na

Henryk
29/07/2020 21:02
czy ktoś widział co zrobila kolej wzdlóż swojej linii energetyczne?wygląda to jakby przez zalesie przeszedł tajfun ciekawe czy to uporządkują? jak ja chcę usunąć suche drzewa to muszę się starać o poz

adgam
15/04/2020 17:51
Godna polecenia osoba szuka pracy- sprzątanie 578219504

mtfzalesie
29/02/2020 19:20
https://www.petycjeonline
.com/nie_dla_projektow_ce
ntralnego_portu_komunikac
yjnego?uv=20747336#


ania123
02/01/2020 03:27
Szukam pomocy domowej 668807561

Nabuzowany
20/11/2019 12:33
Sprzątanie domów, mieszkań. Mycie okien. Prasowanie. Profesjonalne środki czystości. tel. 693 177 811

mtfzalesie
20/06/2019 20:35
w oklicy Wzgorz zginal 11.06.19 stary czarny kot slepy na oko-nagroda. tel.886217379

faldam7
09/05/2019 19:38
Znajomi szukają domu do wynajęcia w okolicach ZG. W dobrym standardzie tj. nie "ala Gierek" :-) dzwoń do Darka 882941211 lub Asi 600331313

ania123
13/11/2018 14:38
Grabienie lisci, wycinka drzew, porzadkowanie terenow, ukladanie kostki brukowej 889948656 lub 662376520. Drewno kominkowe

ania123
13/11/2018 14:36
Szukam pracy jako niania. Odbiore dziecko z przedszkola lub szkoly i zaopiekuje sie do czasu powrotu rodzicow z pracy. 668 807 561

ania i milosz
31/08/2018 16:33
na chodniku wzdluz Jesionowej znaleziona karta maestercard Revolut na osobe o inicjalach S.P. Czeka bezpiecznie na wlasciciela.

dominkom
23/07/2018 09:32
poszukuję osoby,która naprawi mój laptop asus

gagat
30/06/2018 21:34
Dziś między 9-18.00 zaginął biszkoptowy, pulchny labrador. Znalazcę prosimy o tel. na nr 604338183

Archiwum